Beata Cichocka-Tylman

Beata Cichocka-Tylman

https://www.linkedin.com/in/beata-cichocka-tylman-247217b/ https://twitter.com/?lang=pl

Beata od 15 lat pracuje z przedsiębiorstwami nad rozwojem i wdrażaniem INNOWACJI, jak również nad pozyskiwaniem FINANSOWANIA na tę sferę działalności (dotacje i ulgi podatkowe, w tym ulgi B+R oraz Innovation Box). Przez ponad 6 lat była dyrektorką w PwC i odpowiadała za obszar Innowacji i B+R, w tym za rozwój akceleratorów.

SKALUJE startupy (również poza Polskę) i poszukuje dla nich INWESTORÓW. Dla korporacji prowadzi SCOUTING startupów, projektuje i prowadzi AKCELERATORY,
opracowuje strategie i narzędzia do rozwoju INNOWACJI oraz projektów BADAWCZO-ROZWOJOWYCH (B+R).
Łączy doświadczenia i wiedzę w zakresie realizacji i prowadzenia projektów o podwyższonym ryzyku, z wiedzą z zakresu pomocy publicznej, a takie połączenie ma ogromną moc sprawczą!
Jest autorką metodologii wyboru innowacyjnych projektów i członkinią Kapituły w ramach konkursu Inicjator Innowacji – Newsweek.

Jest również autorką wielu publikacji z obszaru innowacji, w tym zarówno innowacji wewnętrznych, na przykład systemy innowacji pracowniczych, jak i innowacji zewnętrznych, realizowanych w tzw. modelu open innovation. Wykładowczyni i prelegentka prestiżowych wydarzeń w Polsce i za granicą, mentorka w wielu programach akceleracyjnych i ukierunkowanych na rozwój innowacji.